Admin

Odigrani su revanš mečevi osmine finala.

Podijeli vijest

Odigrani su revanš mečevi 1/8 finala Prve crnogorske minifudbal lige.Vidjeni su veoma kvalitetni i uzbudljivi mečevi, a bilo je i iznenađenja. U najboljem.mecu Kutjevo je savladalo Pljevlja 04 DC Ligh systems. Pljevlja su jednom momentu meča nadoknadila prednost rivala iz prvog meča,ali je Kutjevo odličnim finisom preokrenuo rezultat i slavio. Lovcenska Vila Cetinje I Muric company su odigrali nerijeseno u još jednom odlicnom mecu. Murić je odlično odigrao prvo poluvrijeme i nadoknadio minus iz prvog meča. Cetinjani su u drugom poluvremenu zaigrali bolje i uspjeli da dodju do neršjesenog rezultata. Svaštara CG  je sjajnom igrom eliminisala Stupove. Uspjela je da nadoknadi minus iz prvog meča i tako izbaci iz daljeg takmičenja jednog od favorita. SB Sabornog Hrama je i u revanš meču savladao Beri poslije preokreta u odlicnom I uzbudljivom meču. Gardisti su poslije Valtera eliminisali  i Granicar NO-MI, prikazavši izuzetno borbenu i disciplinovan igru.Protivnik je sa druge strane odigrao veoma loše. Dadi gradnja je dominantno,efikasnom i raznovrsnim igrom ubjedljivo savladalo Podgoricu. Ðuro Mugosa se posebno istakao sa šest postignuti pogodaka. G14 je eliminisao Montefruit uprkos porazu. Montefruit je odlicnom igrom nadoknadio dva gola minusa iz prvog meča,ali je protivnik uspio u samom finišu da prijđe na gol zaostatka i plasira se dalje. Meč je bio veoma čvrst i borben. Kastel Nikšić je poslije boljeg izvođenja penala eliminisao SK Mister NO. Viđen je veoma dobar i otvoren meč, a završen je istovjetnim rezultatom kao i prvi. Nikšićani su bili bolji rival u prvom poluvremenu, ali je protivnik uspio da se vrati u drugom dijelu i obezbijedi penale. U penal seriji srećniji i spretniji su bili Nikšićani. Rezultat poslije izvođenja penala je bilo 4:3. Zanimljivo je je Mister NO završio takmičenja, a da nije dozivio nijedan poraz u sezoni.