Admin

Odigrani su prvi mečevi 1/4 finala.

Podijeli vijest

Odigrani su prvi mečevi 1/4 finala Prve crnogorske minifudbal lige. Viđeni su veoma dobri i kvalitetni mečevi. Lovćenska vila Cetinje je stekla četiri gola prednosti pred revanš u duelu protiv Svaštare CG. Cetinjani su odlično odigrali prvo poluvrijeme i došli do prednosti od 4:0. U drugom poluvremenu je viđena izjednačena igra sa šansama na  obje strane, a Cetinjani su uspjeli da sačuvaju četiri gola prednosti.
Dadi gradnja i G-14 su odigrali neriješeno u veoma tvrdom i borbenom meču sa malo šansi. U duelu ekipa koje se dobro poznaju.
Kastel Nikšić je nastavio sa odličnim igrama, savladavši Kutjevo u izuzetno otvorenom meču sa dosta šansi.
SB Sabornog hrama je steklo tri gola prednosti pred revanš, protiv veoma borbenih Gardista. Hram je bio konkretniji i imao više šansi ali je tek u poslednjih pet minuta meča  slomio otpor protivnika.