Odigrani su mečevi devetog kola Prve CG Lobbet minifudbal lige, čime je počeo drugi dio prvenstva. Viđeni su veoma dobri i uzbudljivi mečevi.
Grupa A:
Del Medio je odličnom i disciplinovanom igrom savladao Beri i tako im nanio prvi poraz u ligi .
Grbavci Car-wash Mirotić su savladali Lovćensku vilu Cetinje, poslije preokreta i tako napravili iznenađenje. Grbavci su do pobjede došli pogotkom Nemanje Bjelobrkovića u poslednjem minutu meča.
U derbiju kola SB Sabornog hrama je savladalo Mister No Sbbet u odličnom i prilično izjednačenom meču. U pobjedničkoj ekipi se istakao iskusni Miloš Miličković.
Stupovi su u veoma čvrstom I borbenom meču savladali Fid Elektro. Karabuško Doha Lounge bar je bilo sigurno protiv Regulusa. U duelu starih sportskih rivala Svaštare CG i Valtera viđen je odličan meč . Svaštara je došla do pobjede pogotkom Nemanje Steševića u poslednjim sekundama meča, iako je Valter dva minuta prije kraja imao vođstvo od 2:1.
Stari Aerodrom je predvođen raspoloženim za igru Mirkom Raičevićem.
Grupa B:
Dadi gradnja je ostvarila devetu pobjedu iz isto toliko mečeva savladavši Home systems.
Pljevlja DC Light systems i Expo commerce su bili sigurni u duelima protiv Kastel Nikšića i Podgorice.
U derbiju kola Murić company je sjajnom igrom ubjedljivo savladao G-14, prikazavši odličnu, kolektivnu igru.
Graničar je savladao Perper Cetinje, prevashodno boljom igrom u finišu meča.
Don Bosko je savladao Zetu u odličnom i efikasnom meču sa dosta lijepih akcija i efektnih golova.
MeridianBet i Termorad su odigrali neriješeno i to je jedini meč bez pobjednika u ovom kolu.
Minifudbal Crna Gora