1 Međusobni dueli 0
1 Žuti kartoni 0
Delegat Nemanja Ljumović
Arbitri Marko Popović, Miloš Caušević

Kastel Nikšić je poslije boljeg izvođenja penala eliminisao SK Mister No. U regularnom toku meča rezultat je bio istovjetan kao i u prvom meču (3:3). Viđen je veoma dobar i otvoren meč. U prvom poluvremenu Kastel je bio bolji i konkretniji rival. Uspio je da zaustavi prepoznatljivu igru protivnika. Postigao je dva pogotka, a imao je još nekoliko šansi. Sa druge strane Mister No je imao dvije šanse koje nije realizovao. U drugom poluvremenu Mister No je zaigrao puno bolje nego u prvom. Do sredine poluvremena je imao dvije šanse. Postigao je dva pogotka i došao do izjednačenja. U tom periodu igre i Nikšićani su imali dvije šanse. U 36-om minutu Kastel je ponovo došao do prednosti ali je protivnik poslije minut igre izjednačio. Do kraja meča i jedni i drugi su imali po jednu dobru šansu. U penal seriji srećniji spretniji su bili Nikšićani. Poslije pet šutiranih penala obje ekipe su imale po jedan nerealizovani penal. Golman Kastela, Đurđevac je jedan udarac odbranio, dok je njegov saigrač šutirao pored gola. U šestoj seriji Kastelov igrač je bio precizan, dok je igrač Mister No-a promašio čitav gol. Zanimljivo je da je ekipa Mister No završila takmičenje, a da pritom nije doživjela nijedan poraz u sezoni.