2 Međusobni dueli 2
1 Žuti kartoni 3
Delegat Nemanja Ljumović
Arbitri Ratko Medenica, Miloš Caušević

SB Sabornog hrama je savladalo G-14 u revanš meču i plasiralo se u finale play-offa. U prvom meču rezultat je bio 1:1. Viđen je veoma čvrst i borben meč. U prvom poluvremenu nije bilo većih šansi, a vodila se velika borba većinom na sredini terena. Hram je imao veći posjed lopte ali je protivnik odlično stajao u odbrani. Hram je došao do prednosti na samom startu drugog poluvremena. Strijelac je bio Radoman, koji je preciznim udarcem savladao protovničkog golmana. Hram je duplirao vođstvo u 29-om minutu poslije slične akcije kao kod prvog pogotka, a strijelac je bio Vlahović. Nakon toga Hram je imao još jednu priliku koju nije realizovao. Treći pogodak za Hram postigao je Mijović poslije odlične akcije. Konačan rezultat meča postavio je Magdelinić, koji je ublažio poraz za svoju ekipu.