3 Međusobni dueli 0
0 Žuti kartoni 0
Delegat Aleksandar Zarubica
Arbitri Nemanja Ljumović, Žarko Mugoša

Dobri je savladao Balbo Nikšić i u revanš meču, prikazavši veoma sigurnu i efikasnu igru posebno u drugom poluvremenu. U prvom poluvremenu se igralo veoma otvoreno i bilo je šansi sa obje strane. Nije bilo pogodaka do 14-og minuta, a onda su u razmaku od 2 min postignuta tri pogotka. Dobri je došao do prednosti od 2:0, ali je protivnik veoma brzo smanjio prednost na gol zaostatka. U drugom poluvremenu Dobri je bio bolji i konkretniji rival. Do sredine poluvremena je postigao tri vezana pogotka i došao do četiri gola prednosti. U nastavku Nikšićani su pokušali sa igračem-golmanom. Uspjeli su da postignu dva ali su i primili tri pogotka. Ovo je treći put da su ove ekipe sastale u ovoj sezoni, a FK Dobri je u sva tri meča slavio.