1 Međusobni dueli 0
1 Žuti kartoni 1
Delegat Nemanja Ljumović
Arbitri Miloš Caušević, Ratko Medenica

G-14 je savladao Bar-Kod u izuzetno otvorenom i efikasnom meču, posebno u prvom dijelu. On je odlično otvorio meč i veoma brzo došao do dva gola prednosti, ali je protivnik uzvratio istom mjerom i izjednačio rezultat. U poslednjih 5-6 minuta poluvremena Magdelinić postiže tri vezana pogotka i donosi istu toliku prednost svojoj ekipi na poluvremenu. U drugom poluvremenu se igralo veoma čvrsto i borbeno. Bar-Kod je imao veći posjed lopte ali je protivnik veoma dobro stajao u odbrani, tako da nije bilo puno šansi. Većinom su to bili udarci sa distance. Jedini pogodak u drugom poluvremenu je postignut u 37-om minutu kad je Bar-Kod smanjio prednost rivala na gol razlike.