0 Crveni kartoni 0
Delegat Nemanja Ljumović
Arbitri Ratko Medenica, Miloš Caušević
  • Komentar

Bar-Kod je poslije boljeg izvođenja enala savladao SB Sabornog hrama u odličnom i veoma borbenom meču. Hram je odlično otvorio meč i poslije deset minuta igre došao je do tri gola prednosti. Osim pogodaka Hram je imao još jednu šansu da poveća prednost. Do kraja poluvremena Bar-Kod je uspio da se vrati u meč i da postigne dva pogotka. U drugom poluvremenu se igralo veoma tvrdo i borbeno. Hram je početkom poluvremena imao šansu da poveća prednost, koju nije iskoristio. Protivniik je došao do izjednačenja u 26-om minutu. Nakon toga, Hram je je imao veliku šansu. Do novog vođstva Hram je došao u 35-om minutu. U samom finišu protivnik je pokušao sa igračem golmanom i uspio je na tridesetak sekundi prije kraja da dođe do izjednačenja. U penal seriji i jedni i drugi nijesu bili najprecizniji. Poslije četiri seriji obje ekipe su imale po dva promašena i pogođena penala. U odlučujućoj petoj seriji Hram je promašio, a protivnički igrač je bio precizan za konačnih 3:2. Treba pomenuti još da je golman Bar-Kod-a Mirković odbranio jedan penal.