1 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Nemanja Ljumović
Arbitri Momo Saveljić, Ratko Medenica

Gardisti su savladali Dobri u veoma dobrom i otvorenom meču. Oni su odlično otvorili meč i došli do dva gola prednosti. Protivnik je svoj prvi pogodak postigao u 13-om minutu da bi u poslednjim trenucima poluvremena Gardisti vratili dva gola prednosti. Osim pogodaka bilo i po nekoliko šansi sa obje strane. U drugom poluvremenu se nastavilo sa dobrom i otvorenom igrom. Dobri je početkom poluvremena ponovo prišao na gol zaostatka, ali je protivnik odmah odgovorio sa dva pogotka i tu je prelomio meč. Do kraja je postignut po jedan pogodak sa obje strane. Zanimljivo je i to da su se ove ekipe već susrele i to u petom kolu ligaškog dijela i tada je meč završen istim rezultatom kao i sad, ali je slavio FK Dobri.