55 G+ 52
31 G- 69
24 G+- -17
  • Komentar

Valter je savladao Balbo Nikšić u veoma dobrom meču na kojem je viđeno nekoliko preokreta,U prvom poluvremenu nije bilo puno šansi i igralo se većinom na sredini terena, a Valter je imao inicijativu. Poveli su Nikšićani sredinom poluvremena ali je protivnik preokrenuo rezultat do kraja prvog dijela meča. U drugom poluvremenu je bilo još interesantnije, a Nikšićani su odigrali veoma dobro i uspjeli su da postignu dva pogotka i da preokrenu rezultat. Imali su Nikšićani još jednu veliku šansu da dođu do dva gola prednosti. U nastavku meča Valter je odličnom igrom postigao tri pogotka i došao do pobjede. Treba pomenuti i velemajstorski pogodak Mijovića, koji je sjajnim udarcem savladao protivničkog golmana. To je bio pogodak za izjednačenje i poslije tog gola je njegova ekipe zaigrala još bolje.