2 Međusobni dueli 3
0 Žuti kartoni 0
Delegat Nemanja Ljumović
Arbitri Ratko Medenica, Miloš Caušević

SB Sabornog hrama je savladao Podgoricu u odličnom, otvorenom meču , na kojem je viđeno puno lijepih akcija, šansi i odbrana golmana. U prvom poluvremenu Hram je bolje koristito šanse od protivnika. Postigao je dva pogotka. Prvi poslije greške protivnika a drugi poslije odlične akcije. Sa druge strane Podgorica je imala četiri šanse ali je Brković sjajno odbranio. Treba pomenuti da je Brković bio dugogodišnji član i kapiten ekipe Podgorica. Drugo poluvrijeme je bilo još bolje i sadržajnije od prvog. U prvih desetak minuta poluvremena nije bilo pogodaka ali je bilo šansi sa obje strane. Hram je imao četiri, a Podgorica dvije šanse. Podgorica je došla do prvog pogotka u 30-om minutu, ali je protivnik poslije minut igre vratio prednost od dva gola razlike. Povratnik poslije povrede Radoman se odlično zagradio i savladao protivničkog golmana. Podgorica je prišla na gol zaostatka u 35-om minutu, ali je protivnik opet odreagovao dobro i vratio dva gola prednosti, poslije još jedne odlične akcije. U poslednja tri minuta meča Podgorica je krenula sa igračem-golmanom. Takvom igrom je imala pogođen okvir gola, a protivnik je imao dvije šanse od kojih je jednu iskoristio za konačnih 5:2.