1 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Marko Popović, Nemanja Ljumović

Lovćenska vila je nadoknadila minus iz prvog meča i plasirala se u četvrtfinale. Viđen je odličan borben i korektan meč. U većem dijelu prvog poluvremena Cetinjani su bili bolji i konkretniji rival i već u 14-om minutu su imali tri gola prednosti. U finišu poluvremena Bar-Kod se trgnuo, postigao svoj prvi pogodak i imao kazneni udarac sa deset metara koji nije realizovao. U drugom poluvremenu se nastavilo sa odličnom igrom. Bar-Kod je na samom startu postigao pogodak i prišao na gol zaostatka.Cetinjani su veoma brzo vratili dva gola prednosti. U nastavku je bilo šansi na obje strane, a Cetinjani su prvi došli do pogotka i tri gola prednosti. Bar-Kod je nakon toga pokušao sa igračem golmanom ali nije uspio ništa konkretnije. Igrač Bar -Koda Stijepović je dobio crveni i bilo je jasno ko će slaviti na ovom meču. Cetinjani su do kraja promašili dva kaznena udarca sa deset metara i postigli su još jedan pogodak.