0 Međusobni dueli 0
0 Žuti kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Momo Saveljić, Marko Popović

Ekspert je poslije izvođenja penala eliminisao Gardiste i plasirao se u četvrtfinale. U regularnom dijelu meča nije bilo pobjednika, kao uostalom ni prvom. Viđen je veoma dobar i uzbudljiv meč. U prvom poluvremenu Ekspert je bolje koristio šanse od protivnika i došao do dva gola prednosti. Gardisti su imali dvije šanse. koje nijesu realizovali, a do pogotka su došli u 16-om minutu. U drugom poluvremenu se nastavilo sa dobrom igrom. Gardisti su došli do izjednačenja u 26-om minutu. Neposredno prije gola Ekspert je imao dobru šansu da vrati dva gola prednosti. Gardisti su došli do preokreta i vođstva u 35-om minutu, a već u sledećem minutu su imali dva gola prednosti. Nakon toga su imali dvije šanse da u potpunosti prelome meč. U posljednja dva minuta Ekspert je kranuo sa igračem golmanom i uspio je prvo da priđe na gol zaostatka, a onda bukvalno u posljednjim trenucima meča sdođe do izjednačenja. U penal seriji golmani Ceklić i Lopičić su bili odlični, odbranivši po dva penala. Jedan igrač Gardista je promašio čitavi gol, tako da je rezultat poslije izvođenje penala bio 3:2.