2 Međusobni dueli 2
0 Žuti kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Marko Popović, Miloš Caušević

G-14 je savladao Montefruit u veoma dobrom i zanimljivom meču. U prvom poluvremenu se igralo veoma čvrsto i nije bilo puno šansi. Obje ekipe su imale pogođen okvir gola. U finišu poluvremena G-14 je postigao dva pogotka i došao do iste tolike prednosti. Drugo poluvrijeme je bilo bolje i sadržajnije od prvog. Na samom startu G-14 je došao do tri gola prednosti. Montefruit je odlično odgovorio, postignuvši dva pogotka za minut igre. G-14 je ponovo došao do dva gola prednosti u 26-tom minutu. Nakon toga protivnik je imao jednu dobru šansu, koju nije iskoristio. Montefruit je prišao na gol zaostatka u 31-vom minutu i to atraktivnim pogotkom Vukčevića. Nakon toga igrači Montefruita su imali inicijativu ali je protivnik odlično stajao u odbrani. Konačan rezultat je postavio Leković, poslije polukontre i preciznog udarca u 39-tom minutu.