1 Neriješeno 2
49 G+ 55
42 G- 38
7 G+- 17

Distance Inc je poslije preokreta savladao Valter u derbi meču. Viđen je veoma dobar i otvoren meč. Valter je bolje otvorio meč i došao do dva gola prednosti. Protivnik je poslije par minuta igre uzvratio istom mjerom i izjednačio rezultat.Valter je još jednom došao do prednosti u 17-om minutu. U samom finišu poluvremena golman Valtera je zaradio crveni karton, zato što je napravio prekršaj van šesterca.Ekipa Distance je imala igrača više pet minuta ali se protivnik veoma dobro branio. Pred sami istek kazne, Bojanović je sjajnim udarcem donio izjednačenje svojoj ekipi. U nastavku meča isti igrač je postigao još dva pogotka i donio istu toliku prednost svojoj ekipi. Do kraja meča nije bilo više promjene rezultata,Igrači Valtera su pokušali u finišu meča sa igračem golmanom ali nijesu uspjeli da stvore neku veću šansu.