0 Neriješeno 4
62 G+ 67
29 G- 37
33 G+- 30

Pljevlja 04 su savladala Podgoricu u derbiju kola. Viđen je odličan, otvoren i uzbudljiv meč. Podgorica je prva došla do prednosti u 8-om minutu, ali je protivnik poslije par minuta izjednačio. U nastavku golman Podgorice Ivanović je zaradio crveni karton zbog intervencije rukom van šesterca. Pljevljaci su iskoristili igrača više tako što su postigli dva pogotka i tu prednost su zadržali do kraja poluvremena. U drugom poluvremenu se nastavilo sa odličnom i borbenom igrom . U 26-om minutu Podgorica je postigla pogodak i smanjila prednost protivnika. Pljevljaci su ponovo došli do dva gola prednosti u 35-om minutu. Poslije minut igre Podgorica je postigla pogodak iz penala i vratila neizvjesnost u meč. Do kraja je Podgorica vršila pritisak, ali se protivnik odbranio, a u poslednjim trenucima meča je poslije jedne presječene lopte postigao još jedan pogodak za konačnih 5:3.