6 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Nemanja Ljumović, Marko Popović

Valter je savladao Grbavce ali nedovoljnom razlikom za prolazak u četfrtfinale. Dvostruki uzastopni šampion se više nego časno oprostio od titule. Valter je na ovom meču bio puno bolji rival. U prvom poluvremenu je stvarao šanse i postizao golove. Osim što je postigao tri pogotka imao je i nekoliko velikih šansi koje nije iskoristio. Sa druge strane Grbavci su postigli jedan pogodak i većinom su bili u defanzivi. Valter je nastavio sa boljom igrom i u drugom poluvremenu. Krenuli su na sve ili ništa i sa igračem - golmanom su dali sve na napad. Takvom igrom su postigli još tri pogotka i došli do pet golova prednosti. Nakon toga su imali pogođen još jedan okvir gola, ali nisu imali sreće da postignu i taj jedan pogodak koji im je falio da izjednače rezultat iz prvog meča. U poslednjem minutu Grbavčani su presjekli jednu loptu i postigli svoj drugi pogodak i bilo je jasno da idu u četfrtfinale.