0 Međusobni dueli 0
0 Žuti kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Marko Popović, Nemanja Ljumović

Borba Masline je savladala Danilovgrad poslije izvođenja penala. Viđen je odličan i veoma borben meč. U prvom poluvremenu Borba je bila bolji i konkretniji rival. Došla je do dva gola prednosti, a mogla je i ubedljivije da vodi da je iskoristila šanse. U drugom poluvremenu Danilovgrađani su podigli nivo igre i sa dva postignuta gola su došli do izjednačenja. Borba je ponovo došla do prednosti u 35-om minutu, ali je protivnik veoma brzo uzvratio i ponovo došao do izjednačenja. U poslednjih nekoliko minuta igre i jedni i drugi su imali nekoliko šansi koje nisu iskoristili. U penal seriji spretniji i srećniji su bili igrači Borbe ,a rezultat je čak bio 14:13. Odlučujući momenat je bio kada je golman Leković, odbranio udarac Miroju Jovanoviću, a Bošković je bio precizan za Borbu. Neposredno prije toga Danilovgrađani su imali priliku da prođu dalje ali Sekulić nije pogodio i tako valorizovao promašaj Popović Staniše. Protivnik Borbe u drugom kolu je ekipe Kole trans