0 Crveni kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Marko Popović, Nemanja Ljumović
  • Komentar

Minhen karavan i Napoli su odigrali neriješeno u otvorenom i efikasnom meču. U prvom poluvremenu Napoli je bio konstanto u prednosti od jednog do dva gola razlike. Taj dio igre Tivćani su završili sa dva gola prednosti. U drugom poluvremenu je bilo manje i šansi i golova. Minhen je imao veći broj igrača i to je došlo do izražaja u drugom poluvremenu. Minhen je uspio da postigne dva pogotka do sredine poluvremena i tako dođe do izjednačenja. U posljednjih desetak minuta meča, Minhen je imao dvije dobre prilike koje nije iskoristio, tako da nije uspio da dođe do preokreta. Sa druge strane Napoli nije uspio da postigne nijedan pogodak u drugom poluvremenu.