0 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Veselin Belojević, Marko Popović

Blok V je savladao Gardiste u veoma borbenom, uzbudljivom i otvorenom meču na kojem je viđeno nekoliko preokreta.Meč je otvoren penalima i isključenjem. Prvo je isključen Vučković zbog igranja rukom u svom šestercu. Blok V je realizova kazneni udarac i došao do prednosti. Protivnik je izjednačio takođe iz penala, a strijelac i to efektnim udarcem je bio Lukić. Blok V je do poluvremena postigao pogodak i došao ponovo do vođstva. U drugom poluvremenu je viđeno dosta uzbuđenja, grube igre, šansi i golova.Gardisti su bolje otvorili drugo poluvrijeme i preko raspoloženog Maraša postigli tri pogotka i tako došli do dva gola prednosti. Blok V je imao nekoliko dobrih šansi u tom dijelu igre ali ih nije realizovao. Izuzetno je bilo uzbudljivo u samom finišu meča, kada je Blok V napravio ogromni pritisak i natjerao protivnika da se povuče i brani. Takvom igrom su uspjeli da postignu četiri vezana pogotka za dva minuta igre. To je značilo još jedan preokret i pobjeda za polufinale.Treba pomenuti da je Blok V ušao u sami finiš meča svježiji i sa većim fondom igrača, što je vjerovatno i presudilo pobjednika meča.Još na kraju treba dodati da je igrač Bloka V Kalezić zaradio crveni karton ali sa klupe, tako da njegova ekipa nije imala igrača manje.