1 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Veselin Belojević, Marko Popović

Valter je savladao Patras, prikazavši veoma dobru, sigurnu i efikasnu igru. U prvom poluvremenu nije bilo puno šansi, a Valter je imao veći posjed lopte i inicijativu.Patras je bio primoran da se brani i da prijeti iz brzih kontri. Upravo poslije jedne odlične kontre, došao je do prednosti. Nakon toga, Valter je dodatno dao gas i uspio je do poluvremena da postigne dva pogotka i preokrene rezultat. U drugom poluvremenu Valter je bio dominantan protivnik od samog starta pa do kraja meča. Do sredine poluvremena postigao je četiri vezana pogotka i otklonio sve dileme oko pobjednika ovog meča. Do kraja su i jedni i drugi postigli po jedan pogodak za konačnih 6:2.