0 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Želimir Anđelić, Veselin Belojević

Napoli je savladao Imperijal, prikazavši sjajnu, disciplinovanu i efikasnu igru. U prvom poluvremenu je viđen veoma otvoren meča, a bilo je šansi sa obje strane. Poveo je Napoli na samom otvaranju poluvremena ali je protivnik veoma brzo izjednačio. Napoli je ponovo vratio prednost nakon nekoliko minuta igre. Do kraja poluvremena se igralo otvoreno i bilo je po nekoliko šansi sa obje strane ali nije bilo promjene rezultata.Napoli je sjajno odigrao drugo poluvrijeme. Početkom drugog dijela je postigao pogodak i povećao prednost. Poslije toga, Imperijal je pokušavao i vršio pritisak ali je protivnik odigrao odličnu odbranu, a iz brzih kontri je stvarao šanse i postitzao pogotke. Takvom igrom je postigao još četiri pogotka i tako nanio Imperijalu najveći poraz od kada se takmiči u ligi.