2 Međusobni dueli 0
0 Žuti kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Želimir Anđelić, Veselin Belojević

Blok V je poslije izvođenja penala savladao Kole trans. Viđen je odličan, otvoren i uzbudljiv meč. U prvom poluvremenu se igralo ravnopravno i otvoreno i bilo je po nekoliko dobrih šansi sa obje strane. Blok V je jednu svoju iskoristio što mu je bilo dovoljno za minimalno vođstvo. U drugom poluvremenu se nastavilo sa dobrom i napadačkom igrom. Ređale su se šanse sa obje strane ali su golmani bili odlični. Za Kole trans Knežević, a za Blok V Raičević. Kole trans je uspio da dođe do pogotka u 34. minutu meča. Nakon toga Kole trans je bio bliži pobjedi, stvorio je dvije odlične šanse ali je Raičević odlično odbranio. U prvom produžetku nije bilo golova ali jeste šansi sa obje strane. Početkom drugog produžetka Blok V je ponovo došao do prednosti. Nakon toga viđena je inicijativa Kole transa ali je protivnik odolijevao do samog finiša.Do izjednačenja je došlo bukvalno u posljednjim trenucima produžetka. Treba istaći da je neposredno prije toga isključen igrač Bloka V Lopićič, tako da je protivnik imao igrača više i to je iskoristio. U penal seriji srećniji i spretniji su bili igrači Bloka V.Briljirao je golman Raičević, koji je odbranio tri penala, da bi potom i postigao odlučujući pogodak za svoju ekipu. Igrači Kole transa nijesu realizovali nijedan od četiri penala, tako da im nije pomoglo što si i oni imali raspoloženog golmana Kneževića, koji je odbranio dva udarca.Rezultat poslije izvođenja penala je bio 0:2.