0 Međusobni dueli 2
0 Žuti kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Goran Arčon, Nemanja Ljumović

Dadex je poslije izvođenja penala savladao Šavnik. U duelu dvije ekipe, koje ove sezone ne igraju onako kako se očekivalo, viđen je veoma tvrd i borben meč. U prvom poluvremenu se igralo veoma odgovorno i čvrsto. Dadex je došao do prednosti sredinom poluvremena. Protivnik je izjednačio u samom finišu i to iz kaznenog udarca sa devet metara. U drugom poluvremenu, slična situacija kao i u prvom. Dadex je bio malo agilniji i više pokušavao ali nije bilo velikih šansi ni na jednoj ni na drugoj strani. U penal seriji igrači Dadexa su bili spretniji i sretniji. Sva četiri igrača, koja su šutirali za Dadex su bili precizni, dok je protivnik promašio dva udarca. Rezultat poslije izvođenja penala je bio 3:4. Protivnik Dadexu u drugom je Neregelija.