0 Crveni kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Goran Arčon, Nemanja Ljumović
  • Komentar

Sjerogošte je poslije izvođenja penala savladao Ding. Viđen je dobar meč i nevjerovatan finiš Sjerogošta. Ding je bio bolji i konkretniji rival u većem dijelu meča. U prvom poluvremenu je došao do tri gola prednosti, a protivnik je uspio do kraja poluvremena, da postigne jedan pogodak i smanji prednost. Ding je nastavio sa boljom igrom i u drugom poluvremenu, što je rezultiralo da postigne još dva pogotka i tako dođe do četiri gola prednosti.Sjerogošte je postiglo pogodak u 33. minutu i smanjilo prednost. Sa prednošću od tri gola razlike se ušlo u posljednji minut meča, a onda su igrači Sjerogošta, napravili pravi podvig i postigli tri gola za nepun minut igre. Posljednji, koji je bio i izjednačujući postignut je u posljednjim trenucima meča. U penal seriji, spretniji i sretniji su bili igrači Sjerogošta. Rezultat poslije izvođenja penala je bio 2:3. Protivnik Sjerogoštu u drugom kolu kupa je ekipa Fida.