3 Međusobni dueli 2
0 Žuti kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Goran Arčon, Marko Popović

Podgorica je savladala Veterane i plasirala se u finale kupa. Viđen je odličan, otvoren meč sa dosta lijepih akcija i poteza.Veterani su veoma dobro ušli u meč i stvorili su nekoliko dobrih šansi, koje nijesu realizovali. Podgorica je ipak prva došla do prednosti, kada je Popović ostao sam na nekih 7-8 metara i preciznim udarcem doveo svoju ekipu do prednosti. Nakon toga pogotka, Veterani su nastavili sa dobrom igrom u napadu, stvorili su nekoliko šansi ali nijesu usjeli da savladaju veoma sigurnog Brkovića. Kako se bližio kraj poluvremena, Podgorica je bila sve opasnija i imala je nekoliko prilika ali je golman Maraš odlično odreagovao u nekoliko situacija. Početak drugog poluvremena pripao je Veteranima, koji su prvo imali jednu dobru šansu, da bi poslije nekoliko minuta igre došli do izjednačenja. Ćulafić je bio precizan sa druge stative, poslije odlične akcije i donio svojoj ekipi izjednačenje. U nastavku meča, Podgorica je bila opasniji rival i stvorila je nekoliko dobrih prilika. Vodeći pogodak postigla je preko Klikovca, koji je preciznim udarcem savladao Maraša i tako ponovo donio prednost svojoj ekipi. Podgorica je bila konkretniji rival i poslije vođstva i imala je nekoliko prilika da riješi meč i ranije. Treći pogodak je postigla u 39. minutu meča, poslije odlične akcije i asistencije Klikovca, a Averić je sa druge stative sproveo loptu u mrežu.