0 Crveni kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Goran Arčon, Marko Popović
  • Komentar

Neregelije je savladala Hram u veoma dobrom i borbenom meču. Ona je odigrala odlično,disciplinovano i zasluženo se plasirali u polufinale kupa. U prvom poluvremenu nije bilo puno šansi, a na početku meča, obje ekipe su većinom pokušavale udarcima sa distance. Neregelija je sredinom poluvremena postigla dva pogotka za minut igre i došla do velike prednosti za ovako tvrd meč. Do poluvremena nije bilo više promjene rezultata. U drugom poluvremenu, Hram je pokušavao da napravi pritisak ali je protivnik odlično stajao u odbrani i nije mu dozvolio da stvori ozbiljniju šansu. Neregelija je postigla i treći pogodak u 28. minutu i prelomila meč. Hram je u posljednjih 6-7 minuta meča digao nivo igre ali je to bilo prekasno da se vrati u meč. Uspio je da postigne pogodak i imao je jednu dobru šansu da priđe na gol zaostatka ali je lopta završila na okviru gola.