0 Crveni kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Goran Arčon i Veselin Belojević
  • Komentar

Lange bay je savladao Podgoricu poslije izvodjenja penala. U regulrnom dijelu meča , kao i u produžecima, nije bilo golova. Vidjen je veoma borben i dobar meč sa dosta trčanja, borbenosti i odličnih odbrana golmana. U prvom poluvremenu Podgorica je bila konkretniji rival i imala je veći posjed lopte. Stvorila je četiri veoma dobre šanse, ali je golman Gojačanin odlično reagovao i spasio svoju ekipu. U tri situacije igrači Podgorice su bili 1 na 1 sa golmanom. Što se tiče protivnika , uovom dijelu igre, većinom je pokušavao udarcima iz daljine i imao je jednu dobru šansu, ali je lopta završils pored gola. U drugom poluvremenu Lange bay je bio opasniji rival i imao je nekoliko dobrih prilika, ali je golman Brković odlično i sigurno branio. Najbolju priliku je imao Tijanić, kada je izašao sam ispred Brkovića, koji je odlično reagovao i odbranio udarac. Podgorica je imala isto dobru priliku ali je lopta završila na okviru gola. U prvom produžetku Podgorica je imala dvije dobre šanse, dok je u drugom Lange bay ttakođe imao dvije prilike, ali je Brkovic iz dva navrata odlično odbranio i spriječio sigurne pogotke. U penal seriji oba golmana,su bila odlična, Brković je odbranio dva penala,dok je Gojačanin odbrani tri i donio svojoj ekipi plasman u 1/2 finale i duel sa Valterom. Rezultat poslije izvodjenja penala bio je 2:3.