0 Crveni kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Goran Arčon, Veselin Belojević
  • Komentar

Zora Spuž je poslije izvođenja penala savladala Šavnik. Viđen je veoma neobičan meč za plej off takmičenje. Ekipe nijesu vodile puno računa o odbrani i sve su dali na napad. Zbog toga je viđeno puno golova. Ekipe su se smenjenjivale u vođstvu od samog početka meča. Poveo je Šavnik ali je Zora brzo odgovorila i preokrenula rezultat. Zora je imala prednost do sredine drugog poluvremena, kada je Šavnik došao do vođstva i preokreta. U sami finiš meča se ušlo sa golom prednosti za Šavnik. Zora je odlično odgovorila i uspjela da postigne dva pogotka u 38 i 39. minutu i dođe ponovo do vođstva. U posljednjim trenucima meča, tačnije tri sekunde prije kraja Šavnik je postigao pogodak za produžetke. U drugom produžetku Šavnik je došao još jednom do prednosti i to u 47. minutu ali je protivnik u 48.minutu izjednačio. U penal seriji spretniji i srećniji su bili igrači Zore. Golman Kolenović je odbranio dva udarca , dok je njegov kolega sa druge strane Đoković odbranio jedan. Rezultat poslije izvođenja penala je bio 7:8. Želimo da napomenemo da sajt ne podržava upisivanje vremena postizanja pogodaka poslije četrdesetog minuta, zbog toga su dva postignuta pogotka u produžetku upisana u 40. minut.