0 Crveni kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Goran Arčon, Veselin Belojević
  • Komentar

Stupovi su savladali Podgoricu i plasirali se u finale lige. Viđen je odličan i otvoren meč. Podgorica je sjajno otvorila meč i već u prvom minutu došla do prednosti i to poslije ubacivanja na drugu stativu, a Averić je bio na pravom mjestu. Stupovi su veoma brzo uzvratili i poslije sjajne akcije, Pavković je izašao sam ispred Brkovića i savladao ga. Nakon toga meč se otvorio, stvarale su se šanse i na jednoj i na drugoj strani ali nije bilo pogodaka do samog finiša poluvremena, kada su Stupovi poslije jednog slobodnog udarca nadmudrili protivnika, a Pejović je ostao sam i donio vođstvo svojoj ekipi.Početkom drugog poluvremena Podgorica je iz slične akcije izjednačila rezultat preko Popovića. Nakon toga Podgorica je imala par opasnih pokušaja ali su i Stupovi bili sve opasniji kako je meč odmicao. Vodeći, a ujedno pobjedonosni pogodak postigao je Bjelobrković, koji je odlično pratio akciju i sa druge stative sproveo loptu u mrežu. Nakon toga Podgorica je dala sve na napad, imala 2-3 opasna pokušaja ali su Stupovi iz brzih kontri bili opasniji. Oni su imali dvije situacija u kojima je igrač bio jedan na jedan sa golmanom ali nije bilo više promjene rezultata.