0 Crveni kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Goran Arčon, Nemanja Ljumović
  • Komentar

Stupovi su poslije izvođenja penala savladali Podgoricu u veoma dobrom i čvrstom meču. Podgorica je krenula veoma ofanzivno i igrala presing po čitavom terenu. U takvoj igri protivnik se većinom branio i pokušavao iz kontri da ugrozi njihov gol. Podgorica je imala nekoliko opasnih pokušaja,a do vođstva je došla nakon odlične akcije i još boljeg udarca Popovića. Poslije toga vođstva, Podgorica je i dalje vršila pritisak imala dvije dobre šanse da duplira vođstvo. Sa druge strane i protivnik je poslije dvije dobre kontre mogao do izjednačenja. Početkom drugog poluvremena Podgorica je duplirala vođstvo, a Tomović je iskoristio poklon protivničke odbrane. Poslije toga Podgorica je kontrolisala igru i očekivalo se da meč privede rutinski kraju. Protivnik je uspio da se vrati u meč sredinom poluvremena, kada je Rajković uz pomoć jednog protivničkog igrača savladao Miloševića, koji je branio na ovom meču umjesto standardnog Brkovića. Stupovi su poslije ovog pogotka dobili vjetar u leđa i sve su više prijetili. U tim momentima meč se otvorio.a Podgorica je imala dvije odlične situacije da dođe ponovo do dva gola prednosti. Stupovi su uspjeli da dođu do izjednačenja u pretposljednjem minutu meča, kada je Pejović odličnim udarce sa distance savladao Miloševića. Do kraja regularnog dijela viđena je velika šansa za Podgoricu, kada je poslije udarca Popovića lopta pogodila i jednu i drugu stativu i od golmana Cekovića se odbila u korner. U penal seriji spretniji i srećniji su bili Stupovi. Golman Milošević je odbranio jedan penal, dok je sa druge strane Ceković odbranio dva.Rezultat poslije izvođenja penala je bio 5:4.