4 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Nemanja Ljumović
Arbitri Goran Arčon, Marko Popović

Dadeh je savladao Kole trans u dobrom i borbenom meču. On je odlično otvorio meč i več u četvrtom minutu došao do vođstva. Strijelac pogotka Bojanić je imao sreće da se od njega napucana lopta odbije u protivničku mrežu. Nakon toga Kole trans je pokušavao da napravi pritisak ali je protivnik odlično zatvorio prilaze svom golu i nije mu dozvolio da napravi neku veću šansu. Većinom su to bili pokušaji sa distance. Sa druge strane Dadex bio veioma opasan iz kontri, imao je nekoliko opasnih situacija koje nije realizovao. U samom finišu poluvremena odlična kontra Dadexa, a Vujačić je u situaciji jedan na jedan sa golmanom Stojovićem bio precizan. U drugom poluvremenu slična situacija kao i u prvom Kole trans je imao inicijativu ali je Dadex odlično pokrivao i nije im dozvolio da priđu golu. U posljednjih 7-8 minuta Kole trans je pokušao sa igračem golmanom ali je to Bojanić odmah kaznio i pogodio nebranjen gol, pogodivši sa svoje polovine. Nakon toga Dadex je imao još nekoliko sličnih pokušaja ali više nije bilo promjene rezultata.