0 Međusobni dueli 0
0 Žuti kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Goran Arčon, Nemanja Ljumović

Akapulko je poslije izvođenja penala savladao Kutjevo. Viđen je veoma dobar i otvoren meč. Kutjevo je bolje otvorilo meč i u uvodnim trenucima meča njegovi igrači su imali nekoliko šansi, koje nijesu realizovali. Kako je meč odmicao Akapulko je bio bolji i konkretniji rival. Stvorio je nekoliko dobrih prilika ali je golman Mirotić odlično branio. U 16. minutu Akapulko je došao do vođstva i to poslije autogola Kljajevića. Drugo poluvrijeme Akapulko je bolje počeo i imao je nekoliko dobrih prilika, međutim lopta je završavala ili na okviru gola ili je Mirotić uspijevao da odbrani. Kutjevo je došlo do izjednačenja u 32. minutu meča, kada se Kljajević odlično ubacio i ovaj put postigao pogodak za svoju ekipu i iskupio se za autogol. Poslije izjednačenja ekipe su igrale nešto opreznije i nije bilo velikih šansi. U penal seriji spretniji i sretniji su bili igrači Akapulka. Oni su realizovali sve svoje penale, dok je udarac Mugoše završio preko gola. Penale su branili Grujić i Mirotić. Rezultat poslije penal serije je bio 5:4.