2 Međusobni dueli 2
0 Žuti kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Nemanja Ljumović, Veselin Belojević

Graničar je poslije izvođenja penala savladao Zagorič u otvorenom i borbenom meču. U prvomo poluvremenu viđena je bolja igra Graničara, iako je Zagorič prvi poveo poslije jedne odlične akcije. Od tog momenta pa do kraja poluvremena Graničar je igrao puno bolje, stvorio dosta šansi i postigao četiri vezana pogotka. Treba pomenuti da za ekipu Zagoriča nije nastupio prvi golman već su branili igrači. U prvom poluvremenu branio je i to veoma korektno Begović, a u drugom Janković, koji je bio odličan. U drugom poluvremenu, posebno u prvih desetak minuta Zagoričani su odigrali odlično, iskoristili nervozu i lošu igru protivnika i uspjeli da postignu tri vezana pogotka i dođu do izjednačenja. U posljednjih desetak minuta meča, Graničar je imao inicijativu, stvarao šanse ali lopta nije htjela u gol. U 35. minuti igrač Zagoriča Pekić je dobio crveni karton i tako ostavio svoju ekipu da igra sa igračem manje do kraja regularnog dijela. Graničar nije iskoristio brojčanu prednost, iako je imao nekoliko velikih šansi. Zagoričani su u tim momentima prikazali veliku borbenost i izgarali su na terenu. U produžecima Graničar je imao dvije velike šanse ali Janković je bio nesavladiv. U penal seriji spretniji i sretniji su bili igrači Graničara. Treba pomenuti da je Janković odbranio jedan penal, dok je pobjedu Graničaru donio Adžić, koji je odbranio dva penala.