1 Međusobni dueli 2
0 Žuti kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Momo Saveljić, Veselin Belojević

Zagorič je savladao Kole trans poslije igranja produžetaka. Viđen je veoma dobar, otvoren i uzbudljiv meč na kojem je viđeno nekoliko preokreta. U prvom poluvremenu Kole trans je imao veći posjed lopte ali je i protivnik bio veoma opasan iz kontri. Iz jedne takve je i došao do prednosti. Kole trans je veoma brzo uzvratio i poslije autogola došao do izjednačenja i sa tim rezultatom je završeno poluvrijeme. U drugom poluvremenu Kole trans je imao inicijativu, koju je krunisao sa golom u 27. minutu i ponovo autogol i ponovo isti igrač Janković, koji u ove dvije situacije baš nije imao sreće.Nakon toga Zagoričani su brzo odgovorili i majstorijom Šaletića došli do izjednačenja.Posebno je bilo uzbudljivo i interesantno u posljednja dva tri minuta meča, kada su prvo Zagoričani postigli pogodak i došli do vođstva. Nije trebalo puno Kole transu da odgovori. Uspio je veoma brzo da postigne pogodak i izjednači rezultat, da bi na tridesetak sekundi prije kraja ponovo došao do vođstva. Protivnik je u posljednjih pola minuta pokušao i sa igračem golmanom i uspio je da postigne pogodak na vjerovali ili ne sekundu prije kraja. U produžecima nije bilo puno uzbuđenja, a trenutask odluke se desio u posljednjem minutu drugog produžetka, kada su ovaj put Zagoričani došli do pobjedonosnog gola, poslije autogola Vučinića, koji je odlično igrao na ovom meču ali u ovoj situaciji nije imao sreće.