0 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Ranko Zečević
Arbitri Nemanja Ljumović, Predrag Mugoša

Goodwill je savladao Lange bay tehnic poslije igranja dva produžetka od po pet minuta. U regularnom dijelu meča rezultat je bio 1:1. Lange bay je imao puno veći posjed lopte u toku čitavog meča, stvarao šanse, dok se protivnik povukao i prijetio iz brzih kontranapada.Goodwil je došao do prednosti upravo poslije jedne veoma dobre kontre. Protivnik je nakon toga imao veliku inicijativu, stvarao šanse ali je golman Čađenović odlično branio na ovom meču. Lange bay je stvorio veliki broj šansi u prvom poluvremenu ali jednostavno lopta nije htjela u gol. Sa druge strane i protivnik je imao dvije odlične šanse ali nije ni on uspio do gola. U drugom poluvremenu još veća inicijativa ekipe Lange bay i uspio je da dođe do izjednačenja. U tom momentu se činilo da će on prelomiti meč, djelovao je svježije od protivnika ali kao i u prvom poluvremenu odlično je branio Čađenović i poveo svoju ekipu u produžetke. U prvom produžetku inicijativa ekipe Lange bay ali nije bilo većih šansi. Na samom početku drugog produžetka, viđena je odlična akcija Goodwila i pogodak koji je i prelomio meč. Lange bay je poslije toga pokušao i sa igračem golmanom ali takvom igrom je primio još dva pogotka.Želimo da napomenemo na kraju da su golovi za Godwill postignuti u 46,49 i 50 minutu. Računar prepoznaje samo igru u 40 minuta zbog toga smo u izvještaj upisali vrijeme bez produžetka.