1 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Goran Arčon, Marko Popović

Joker je savladao Fidu u odličnom i vjerovatno najboljem meču prvog kola plej ofa. Obje ekipe su pružile sjajnu partiju. Fida je igrala veoma lijepo za gledanje, tehnički dobro ali je protivnik velikom borbenošću uspio da isparira. Joker je dva puta dolazio do prednosti ali je Fida u oba slučaja uspijevala da izjednači u prvom napadu poslije primljenih golova. Joker je svoje golove postigao udarcima sa distance, dok je Fida to uradila poslije lijepih akcija, posebno kod drugog gola. U drugo poluvremenu slična situacija, Fida je imala posjed lopte a protivnik je prijetio iz brzih kontri. Fida je došla do prednosti u 26. minutu meča, kada je Mijović majstorski lobovao protivničkog golmana. Joker se nije predavao i uspio je poslije par minuta da postigne pogodak i dođe do izjednačenja.Joker je ponovo došao do prednosti u 35. minutu, kada je Drobnjak poslije solo akcije i preciznog šuta doveo svoj tim u vođstvo. Nakon ovog pogotka Fida je imala nekoliko velikih šansi za izjednačenje, a posebno treba istaći zicer na desetak sekundi prije kraja, kada je jedan igrač promašio nebranjeg gol. U posljednjim trenucima meče Joker je poslije jedne kontre postigao još jedan pogodak i ovjerio pobjedu.