0 Crveni kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Goran Arčon, Nemanja Ljumović
  • Komentar

Akapulko je poslije izvođenja penala savladao Hram. Viđen je odličan, borben meč. U prvom poluvremenu Akapulko je nametnuo svoju igru, imao inicijativu i nekoliko dobrih prilika. Hram sa druge strane je imao jednu ali veliku . Prvi pogodak je postignut u finišu poluvremena a strijelac je bio Mugoša, koji je sam sebi izradio poziciju i fenomenalni udarcem savladao Pekovića. Isti igrač je imao priliku da duplira vođstvo ali je pogodio prečku iz kaznenog udarca sa devet metara. U drugom poluvremenu se većinom igralo ravnopravno ali kako je meč odmicaon Hram je bio sve opasniji i vršio je konstantno pritisak. Poslije jednog kornera na pravom mjestu je bio Radoman i donio izjednačenje. Akapulko je odmah uzvratio, Vukčević je sastavio Perišića sa golom, koji je odlično pratio akciju. Poslije toga Hram je imao inicijativu i ponovo skoro kao preslikano kod prvog gola dolazi do izjednačenja, ovaj put na pravom mjestu je bio M. Drobnjak. U samom finišu meča Hram je imao inicijativu i jednu veoma dobru priliku ali nije bilo više promjene rezultata. U penal seriji spretniji i sretniji su bili igrači Akapulka. Golman Grujić je sjajno odbranio dva penala, dok je na drugoj strani penale branio Roćen i on je jedan odbranio ali to nije bilo dovoljno njegovoj ekipi.Rezultat poslije izvođenja penala je 3:4.