0 Međusobni dueli 0
0 Žuti kartoni 0
Delegat
Arbitri

Hram je savladao Patras poslije izvodenja penala. On je poveo vec u prvom minutu i to autogolom.S. Drobnjak je uputio veoma jak udarac prema protivnickom golu, a lopta se od Rašovica odbila, promijenila smjer i završila iza leda golmana Patrasa. Poslije toga vodstva Patras je brzo odgovorio i to poslije sjajne akcije, a strijelac je bio Miodrag Kukuljac. Nakon izjednacenja igralo se veoma otvoreno i bilo je nekoliko šansi na obje strane.Patras je uspio da dode do vodstva, poslije jedne odlicno izvedene kontre, a Kukuljac je opet bio na pravom mjestu, ovaj put sa druge stative je sproveo loptu u mrežu. U drugom poluvremenu se nastavilo slicno kao i u prvom sa veoma cvrstom igrom na obje strane. Hram je pokušavao da dode do izjednacenja, više je imao posjed lopte ali je Patras odlicno zatvorio prilaze svome golu, a onda iz brzih kontri bio veoma opasan. U posljednjih pet minuta Hram je dodatno pojacao pritisak i uspio je poslije jedne uigrane akcije da dode do izjednacenja. Miloševic je odlicno pretio akciju na drugoj stativi i samo je ubacio loptu u protivnicki gol. Poslije toga izjednacenja Patras je imao tri šanse, a Hram jednu. Izdvojit cemo jednu Patrasovu, kada je golman Novakovic odbranio skoro viden pogodak. U penal seriji smo vidjeli dva odlicna golmana Bulatovica i Novakovica. Uspješniji je bio Bojo Novakovic, koji je odbranio cak cetiri penala i tako izrastao u junaka meca. Rezultat poslije izvodenja penala je bio 2 : 1.