3 Međusobni dueli 0
0 Žuti kartoni 0
Delegat
Arbitri

Podgorica je savladala Prolink u jednom veoma dobrom i cvrstom mecu. U prvom poluvremenu nije bilo puno izrazitih šansi, a vecinom su to bili pokušaji iz daljine. Treba izdvojiti po jednu dobru šansu na obje strane. Podgorica je došla prva do vodstva i to krajem poluvremena, kada je poslije sjajne akcije Popovic savladao protivnickog golmana. U drugom poluvremenu, odnosno njegov uvodni dio pripao je Podgorici, koja je duplirala prednost i to poslije jedne uigrane akcije, kada je jedan igrac ubacio loptu iz auta, a na drugoj stativi udarcem glavom u mrežu je sproveo Muhovic. Poslije toga Podgorica je nekoliko minuta dominirala, stvorila nekoliko šansi ali nije uspjela da dode do treceg pogotka. U posljednjih desetak minuta Prolink se malo konsolidovao, imao je inicijativu i nekoliko opasnih udaraca iz daljine, dok je Podgorica u tim trenucima imala nekoliko opasnih kontri. Prolink je uspio da postigne pogodak na nekih dva minuta do kraja i to poslije odlicne reakcije Nikezica, koji je odlicno pratio akciju i još bolje udarcem glavom savladao protivnickog golmana. Do kraja Prolink je sve dao na napad ali nije uspio da stvori neku vecu šansu, a samim tim ni da postigne izjednacujuci pogodak. Treba pomenuti i to da su se ove dvije ekipe vec sastajale ove sezone i to u ligaškom dijelu grupe A i tada je Podgorica pobijedila rezultatom 4 : 2.