3 Međusobni dueli 0
0 Žuti kartoni 0
Delegat
Arbitri

Dadi je savladao Fidu puno teže nego što bi se to moglo pomisliti kada se pogleda konacan rezultat.Viden je jedan odlican i izuzetno fer i korektan mec. U prvom poluvremenu, iako nije bilo golova videno je dosta lijepih akcija i šansi. Dadi je imao inicijativu na pocetku, da bi Fida bila opasnija u finišu poluvremena. Slicna igra je videna i u drugom dijelu, a mec se otvorio na nekih 7-8 minuta prije kraja , kada su postignuta tri gola za dva minuta. Prvo je Dadi došao do vošstva preko Siništaja, koji je sam sebi sjajno stvorio poziciju i efektno savladao protivnickog golmana. Fida je brzo izjednacila preko Vuksanovica, poslije jedne odlicne akcije. Poslije ovoga na djelu je stupio Orahovac, koji je prvo sjajnim udarcem iz daljine donio vodstvo svojoj ekipi, a onda odlicno prošao i asistirao Adžica za pogodak i vodstvo od dva gola razlike. Nakon toga Fida je pokušala i sa igracem golmanom ali Dadi je to kaznio postignuvši još dva pogotka preko Alibabica.