0 Crveni kartoni 0
Delegat
Arbitri
  • Komentar

Eurozox je savladao Stupove u jednom odlicnom mecu.U prvom poluvremenu je videna veoma dobra i otvorena igra. Eurozox je prvi došao do vodstva, da bi protivnik za svega dva minuta preokrenuo rezultat. Poslije toga se nastavilo sa otvorenom igrom i šansama na obje strane. Eurozox je uspio da postigne dva pogotka i ponovo dode do prednosti, koju je zadržao do poluvremena. U drugom poluvremenu se nastavilo sa odlicnom igrom i šansama.Stupovi su uspijevali dva puta da izjednace rezultat ali je protivnik uzvracao veoma brzo i dolazio do prednosti. Konacan rezultat je postavljen vec sredinom drugog poluvremena, kada je Eurozox došao do vodstva poslije sjajne akcije i realizacije Krivokapica, koji je uz Mugošu obilježio ovaj mec. U posljednjih desetak minuta meca Stupovi su pokušavali da dodu do izjednacenja ali nijesu uspijeli da postignu pogodak, kao ni protivnik koji je bio veoma opasan iz kontranapada. Treba još pomenuti jedan od pogodaka Mugoše, koji je prvo sjajno napravio slalom pored protivnickih igraca, a onda majstorski i savladao golmana i izmamio aplauze svih prisutnih na terenu i pored njega.