You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Odigrani su mečevi trećeg kola lige

Podijeli vijest

Odigrani su mečevi trećeg kola Prve CG Lobbet minifudbal lige. Viđeni su veoma dobri mečevi,  a strijelci su bili veoma raspoloženi.
Grupa A :
U derbiju ove grupe, SB Sabornog Hrama je savladao Svaštaru CG. Viđen je odličan meč sa dosta lijepih akcija, golova i odbrana golmana. Hram je prelomio meč u prvom dijelu drugog poluvremena kad je stekao četiri gola prednosti.
Beri su nastavili sa dobrim igrama i pobjedama, savladavši  Karabuško Doha Lounge bar, teže nego što bi se pomislilo kad se pogleda konačan rezultat meča.
Lovćenska vila Cetinje  je slomila otpor Del Media u drugom poluvremenu, najviše zahvaljujući Milošu i Ivanu Pejakoviću.
Stupovi su sigurnom igrom savladali Regulus .
Fid Elektro je bio bolji od Starog aerodroma.
Valter i Mister No Sbbet bili sigurni protiv Grbavaca Car wash Mirotic i Cruzeira Pljevlja.
Grupa B:
Pljevlja 04 DC Light systems i Dadi gradnja su nastavili sa dobrim igrama i pobjedama savladavši ekipe MeridianBet i Expo commerce.
Graničar je prevashodno boljom igrom u drugom poluvremenu savladao Don Bosko EURO PETROL. Luka Savović sa tri pogotka je prelomio meč.
KMF Zeta je savladala Podgoricu 2014 u najefikasnijem meču kola.
Veoma raspoloženi za igru su bili nekadašnji igrači Podgorice, Klikovac i Gazivoda, kao i trostruki strijelac Lukić.
G-14 je savladao Kastel Nikšić slomivši otpor protivnika u poslednjih 5-6 minuta meča.
Perper Cetinje je poslije preokreta savladao Termorad i tako došao do prve pobjede u ligi.