Admin

Odigrani su mečevi prvog kola.

Podijeli vijest

Odigrani su mečevi prvog kola Prve CG Lobbet minifudbal lige, čime je počela nova sezona. U premijernom kolu do izražaja je došlo iskustvo i kvalitet ekipa koje su se takmičile u prethodnoj sezoni u odnosu na novajlije.
Grupa A:
U duelima sa novajlijama pobjede su ostvarile Svaštara, Lovćenska vila i SB Sabornog Hrama, protiv Regulusa, Starog aeredroma i FID Elektra.
Beri je u najboljem meču dana savladao Mister No Sbbet. Grbavci Car wash Mirotic su poslije preokreta i sa tri pogotka u zadnjem minutu savladali Stupove. Odličnu partiju u pobjedničkoj ekipi pružio je Nikola Bjelobrković.
Valter je došao do pobjede protiv Cruzeira iako je gubio 2:0. Pobjedonosni pogodak postigao je Nikola Mijović.
Del Medio je odigrao neriješeno protiv novajlije, FK Karabuško Doha Lounge bar.

Grupa B:
Granicar NO-,MI, Pljevlja DC Light systems,  Dadi gradnja I Kastel Nikšić su zabilježile ubjedljive pobjede u duelima protiv ekipa  Home systems Podgorica, Termorad i Perper Cetinje.
Expo commerce je poslije preokreta savladao Zetu. Pobjedonosni pogodak postigao je Marko Stijepović u poslednjim trenucima meča. Murić company je u veoma čvrstom I borbenom meču savladao Meridian Bet odigravši odlično prvo poluvrijeme.