You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Admin

Odigrani su revanš mečevi polufinala

Podijeli vijest

Odigrani su revanš mečevi polufinala play-offa minifudbal lige. U finale su se plasirale ekipe Expo commerc i SB Sabornog hrama koje su i poslije ligaškog dijela prvenstva zauzele prva pozicije u grupama A i B.
Expo commerc je savladao AKMF Stupove i u revanš meču. Viđen je odličan meč na kojem su Stupovi dva puta imali prednost od dva gola razlike ali je Expo uspio u oba slučaja da izjednači da bi u poslednjem minutu meča došao do pobjede. Odličnu partiju je pružio Nikola Pejović koji je postigao tri pogotka za svoju ekipu, a dva gola je postigao Boris Stijepović.
SB Sabornog hrama je savladalo G-14 prevashodno boljom igrom u drugom poluvremenu. U prvom dijelu meča nije bilo pogodaka. U drugom poluvremenu Hram je zaigrao veoma dobro i uspio je da slomi otpor veoma dobrog i upornog protivnika. U prvom njihovom meču nije bilo pobjednika, a rezultat je bio 1:1.