Admin

Odigrani su mečevi polufinala

Podijeli vijest

Odigrani su mečevi polufinala podgoričke minifudbal lige i poznati su finalisti. Viđena su dva odlična meča.

Valter je odličnom i disciplinovanom igrom savladao Distance Inc. On je efikasnom igrom u prvom poluvremenu došao do tri gola prednosti. Protivnik je u jednom dijelu drugog poluvremena zaprijetio, postigao jedan pogodak i imao  šansu da se rezultatski vrati u meč. Sredinom drugog poluvremena Distance je ostala sa igračem manje zbog isključenja Šušića . Valter je situaciju sa igračem više postigao dva pogotka i definitivno prelomio meč.

Lovćenska vila Cetinje je poslije boljeg izvođenja penala savladala SB Sabornog hrama. Poslije  regularnog dijela i dva produžetka nije bilo pobjednika. Viđen je odličan, uzbudljiv i borben meč. Cetinjani su došli do prednosti u 33-em minutu, ali je protivnik izjednačio minut kasnije. U produžecima se nastavilo sa odličnom igrom. Cetinjani su ponovo došli do prednosti u 4-om minutu, ali je protivnik veoma brzo izjednačio. Hram je prvi put do vođstva došao dva minuta prije kraja drugog produžetka. Ali je protivnik minut kasnije izjednačio i došao do penala. U penal seriji srećniji i spretniji su bili Cetinjani, koji su od pet realizovali četiri penala. Sa druge strane protivnik je promašio dva udarca. Rezultat poslije izvođenja penala je bio 3:4.